درنگ،

درنگ،

فتنه جدید

يكشنبه, ۱۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۳۸ ق.ظ


🔸دولت در پی ایجاد مقدمات مذاکره با امریکا از طریق فشار بر مردم است.

  

🔹با توجه به اخبار رسیده از رصد کانال های ضدانقلاب و سلطنت طلب، این کانال ها در صدد تشویش اذهان عمومی و بزرگنمایی اعتراض کسبه به وضعیت بازار هستند. آنچه از ضدانقلاب به گوش میرسد، تلاش برای ایجاد جنگ شهری، شهید سازی و ضدانقلابی جلوه دادن اعتراض مردم است.


🔹شعارهایی که این کانال ها ادعا میکنند در تظاهرات داده میشود، شعارهایی از جنس شعارهای فتنه 88 و اغتشاشات دی ماه 96 است.

همچنین کانال های سلطنت طلب ادعا دارند که در سایر شهرها نیز تظاهرات و اعتصاب صورت گرفته است. 


👈هموطنان عزیز از توجه به این دست اخبار اجتناب کنند و اخبار کشور را از خبرگزاری های معتبر دنبال نمایند


🔻از طرفی دیگر برخی گزارش‌ها از تعمدی بودن سفر روحانی و برخی اعضای کابینه به ارتفاعات تهران و انتشار عکس‌های آن در اوج بحران‌های اقتصادی دارد.


🔻بنابراین گزارش‌ها برخی عناصر در دولت قصد دارند با بحران‌سازی در عرصه اقتصاد و فشار بر مردم، کشور را برای مذاکره با امریکا آماده سازند.


🔻در راستای این سناریو، بی‌تفاوت جلوه دادن رئیس جمهور و دولت در قبال وضعیت معیشت مردم یکی از عوامل بحران‌ساز به شمار می‌آید.


🔻سناریوپردازان این صحنه‌آرایی معتقدند درصورت شروع اعتراضات مردمی می‌توانند با ارعاب مردم نسبت به شروع تحریم‌ها کشور را راضی به مذاکره با آمریکا نمایند.


موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۷/۰۴/۱۰

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.