درنگ،

درنگ،

توئیتر عامل فتنه و آشوب

پنجشنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۲۰ ق.ظ

نقش توئیتر در فتنه ۸۸ به حدی‌ بود که بارها وزیر امور خارجه آمریکا به خاطر مبادله ی اطلاعات بین اغتشاشگران از آن تشکر کرد. حتی دولت اوباما با لغو بـرخی تحریم های اینترنتی علیه ایران، ایـن امکـان‌ را‌ فـراهم سـاخت کـه شورشیان بهتر و راحت تر بتوانند با هم ارتباط داشته باشند. 


تأثیرگذاری توئیتر تا آنجا بود که مشاور سابق امنیت‌ ملی بوش نیز در مـقاله ای‌ در‌ روزنـامه ی "کریستین ساینس مانیتور"، به دلیل نقش توئیتر در رخدادهای پس از انتخابات، خواستار تعلق جایزه ی صلح نوبل به مالکان توئیتر شد.1


همچنین بـنیامین نـتانیاهو‌، نخست‌ وزیر‌ رژیم نامشروع اسرائیل، ۷ دسامبر ۲۰۰۹ در جلسه‌ ی کمیته ی‌ روابط خارجی و امور دفاعی پارلمان اسـرائیل از واشـنگتن تقاضا کرد، از فضای مجازی بـه‌ خـصوص تـوئیتر علیه حکومت ایران اسـتفاده‌ کند و از‌ آن برای جـنگ عـلیه این نظام بهره ببرد‌. 

نتانیاهو‌ به مقامات آمریکایی توصیه کرد که برای از بین بردن مـشروعیت حـاکمیت‌ در‌ ایران از سایت های اجتماعی بهره جسته و با ارائه ی اطـلاعات خـاص‌ و دامن زدن به شایعات بی پایه و اساس، آشوب‌ هـای داخـلی را هـدایت کنند‌.2


یک مجله آمریکایی نیز در ‌‌گزارشی‌ با تأکید بر اهمیت شبکه ی اجتماعی توئیتر در تحولات اخیر ایران و با اشـاره‌ ‌بـه‌ اظهارات‌ سال ۱۳۸۸ کلینتون -وزیر امور خارجه وقت آمریکا- تحولات آینده در سیاست خارجی آمریکا را علیه دولت هـای هـدف به جنگ جهانی ایده ها‌ تشبیه کرد. 

بعد از گذشت هشت سال از حوادث فتنه ی ۱۳۸۸، توئیتر همچنان در خدمات دهی به تروریست ها و آشوبگران دنیا جایگاه خاص خود را حفظ کرده است. به گونه ای که بنا به گفته ی رئیس پلیس فتای ناجا، بستر اصلی عملیات‌ و ارتباطی تروریست‌ها در دنیا، در درجه ی اول توئیتر و در درجه ی دوم تلگرام است.


1_ارتش‌ سایبری‌ ایران، ۱۳۸۸، ش ۳۶، ص‌ ۴۱‌ و۴۲

2_ آفاق امنیت / پاییز ۱۳۹۳


جبهه اقدام انقلاب اسلامی

بعد از ارائه مستندات و مشخص شدن نقش توئیتر در جریان فتنه که به فرمایش امام خامنه ای "کشور را لب یک چنین پرتگاهی بردند1"، این ابزار جاسوسی در کشور به تشخیص مراجع ذی ربط فیلتر شد.

اما آنچه که این روزها باعث ایجاد سوال در اذهان شده فعالیت بی وقفه ی بعضی از حضرات حزب اللهی در توئیتر و تلگرام است و تأسف بارتر اینکه قشر حزب الله را تشویق به فعالیت در توئیتر و بعضا در تلگرام می کنند!!!


آیا جای نگرانی برای دغدغه مندان واقعی انقلاب اسلامی نیست که شاهد فعالیت برخی مسئولین و حضرات حزب اللهی، در شبکه های معلوم الحال صهیونیستی مانند اینستاگرام و تلگرام و توئیتر هستند؟؟؟!!!


چگونه است که افرادی با سابقه درخشان فعالیت بر علیه صهیونیسم جهانی هم در تلگرام صهیونیستی (این جاسوسکده بزرگ اینترنتی فیلتر شده) مشغول فعالیتند و هم امت حزب الله را تشویق به فعالیت در جاسوسکده ی (فیلتر شده) دیگر دشمن (توئیتر) می کنند؟؟!!!


آیا حفظ امنیت جمهوری اسلامی ارجحیت بر تمام مسائل دیگر ندارد؟! مگر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (قدس سره) نفرمودند: "حفظ نظام جمهوری اسلامی (...) از اهمّ واجبات عقلی و شرعی است2»؟!!


«... آحاد مردم یکی یکیشان تکلیف دارند برای حفظ جمهوری اسلامی. از نماز اهمیتش بیشتر است؛ برای اینکه این حفظ اسلام است...»3


امت حزب الله هشیار باشید و بدانید فعالیت در توئیتر، تلگرام، اینستاگرام و دیگر نرم افزارهای صهیونیستی، همکاری مستقیم با دشمن است...


اگر در قیامت می توانید در حضور پروردگار جواب این همکاری با دشمنان (که در قرآن سفارش شده با اینان همکاری نکنید) را بدهید!

بسم الله فعالیت کنید! !!!


1_ بیانات امام خامنه ای در دیدار دانشجویان ۶/۵/۱۳۹۲

 2_ صحیفه امام، ج ۱۹، ص ۱۵۳

3_ صحیفه امام، ج‏۱۹، ص ۴۸۶جبهه اقدام انقلاب اسلامی


موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۷/۰۳/۳۱

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.